Kawałek nocnego nieba we wnętrzu, czyli tapety w gwiazdki

tapeta w gwiazdy

Tapety w gwiazdki to niebanalna dekoracja mieszkania. Może stanowić ozdobę wnętrz o różnym przeznaczeniu i sprawdzi się w przestrzeniach zaaranżowanych w wielu stylistykach oraz utrzymanych w rozmaitej palecie barw. A wszystko za sprawą dostępności na rynku bogatego asortymentu okładzin ściennych z motywem gwiazdek, spośród których klient może wybierać produkty w dowolnej kolorystyce, z drobnymi printami lub pokaźnymi wzorami i zaprojektowane w duchu minimalizmu bądź z bogatą barokową ornamentyką.

Okładziny ścienne z gwiezdnym dekorem – efektowna ozdoba pokoju dziecięcego, sypialni i salonu

Tapety w gwiazdki to doskonały pomysł na udekorowanie pokoju dziecka. Ściany pokryte taką okładziną zbudują niezwykły klimat, a jeśli dodatkowo zostanie obłożony nimi sufit, malec będzie mógł się poczuć w swoim królestwie jak prawdziwy astronom wpatrujący się w niebo i odkrywający jego tajemnice. Tapety z motywem gwiazdek sprawdzą się również w sypialni, gdzie stworzą atmosferę sprzyjającą relaksowi po ciężkim dniu pracy i zapewniającą komfort nocnego wypoczynku. Z kolei okładzina z tym samym motywem położona w salonie będzie stanowiła atrakcyjne tło dla mebli i dodatków lub główny mocny akcent wnętrza.

Tapety z motywem gwiazdek do wnętrz klasycznych i nowoczesnych

Tapety gwiazdki to propozycja zarówno dla miłośników aranżacji tradycyjnych, jak i nowoczesnych. Motyw gwiezdnego nieba zbuduje efektowną bazę dla solidnych mebli i eleganckich dodatków we wnętrzach miłośników klasyki, przestrzeniom zaaranżowanym w stylistyce glamour doda zaś świetlistego błysku. Ale okładziny z tego typu dekorem doskonale wkomponują się także we wnętrza nowoczesne. Centralna ściana minimalistycznie zaaranżowanej sypialni bądź salonu ozdobiona tapetą z motywem gwiazd może stanowić doskonałe tło, na którym wyeksponowane zostanie designerskie łóżko lub słusznych rozmiarów sofa. W utrzymanych w bielach i stonowanych szarościach mieszkaniach urządzonych w modnym od paru sezonów stylu skandynawskim tapeta w gwiazdki stworzy ciekawy kontrast z ascetycznymi meblami o prostej konstrukcji i skromnymi dekoracjami.

Fluorescencyjne tapety w gwiazdki – gratka dla maluchów

Spektakularny efekt można osiągnąć dekorując ściany mieszkania tapetami fluorescencyjnymi. W nocy takie rozwiązanie zbuduje niezwykłą iluzję prawdziwego nieboskłonu, na którym świetliście połyskiwać będą gwiazdki. Ich blask rozświetli nocny mrok, a jednocześnie stanowić będzie zaproszenie do świata marzeń sennych. Jest to propozycja, która najbardziej spodoba się dzieciom. Okładzina w gwiazdki wykreuje bowiem w pokoju malucha niepowtarzalny baśniowy klimat.

Dodaj komentarz