Kilkadziesiąt segmentów w zabudowie szeregowej

W Błażejewku, nieopodal Kórnika powstaje pierwszy etap inwestycji firmy KM Building, który składa się z 11 domów szeregowych. W sprzedaży pozostał już ostatni segment, o powierzchni 68 m kw.

Realizacja osiedla Rodzinny Zakątek jest podzielona na cztery etapy. W tym obecnie powstającym stopień zaawansowania budowy pierwszych 6 domów jest na poziomie 80%. – Zajmujemy się ociepleniem budynków i doprowadzeniem mediów do pierwszych sześciu domów. Wykonujemy także prace wykończeniowe – mówi Krzysztof Krzyżaniak, współwłaściciel firmy KM Building. Pozostałych 5 domów jest zrealizowanych na poziomie ok. 60%. – Kończymy już prace tynkarskie wewnątrz i rozpoczynamy te związane z ociepleniem budynku oraz prace instalacyjne w kolejnych pięciu domach z budowanego obecnie pierwszego etapu inwestycji – dodaje.

Rodzinny Zakątek

W ramach osiedla powstanie łącznie kilkadziesiąt segmentów w zabudowie szeregowej. Obecnie realizowany I etap inwestycji to budynek składający się z 11 domów o powierzchniach 68 i 86 m kw. Już 10 z nich znalazło swoich właścicieli, w sprzedaży pozostał ostatni dom o wielkości 68 m kw. wraz z działką w cenie 249 tys. zł., wykończony w podwyższonym pakiecie deweloperskim, zawierającym m.in. taras o pow. 15mkw, wysianą trawę, ogrodzenie oraz wykonane wszystkie wewnętrzne instalacje. – W związku z bardzo dużym zainteresowaniem inwestycją planujemy przyspieszyć rozpoczęcie budowy kolejnego etapu osiedla Rodzinny Zakątek. Zgodnie z preferencjami naszych klientów, w ramach niego powstaną domy o takich samych powierzchniach jak w pierwszym budynku – mówi Krzyżaniak.  Sprzedaż drugiego etapu rozpocznie się już na początku styczniu 2014 r. – Każda nieruchomość, którą będzie można nabyć na osiedlu Rodzinny Zakątek będzie spełniała kryteria nowego rządowego programu dopłat „Mieszkanie dla Młodych” – podkreśla.

Rodzinny Zakątek

W ostatnim czasie można zauważyć wzrost zainteresowania inwestycją dewelopera KM Building. Wynika to z pewnością z atrakcyjnej lokalizacji samego osiedla, z dobrym dojazdem do centrum Poznania, jak i ceny odpowiadającej kieszeni i możliwościom kredytowym młodych ludzi.

Dodaj komentarz