Kompleks kameralnych apartamentów i ponad 100-metrowe ogrody

 

Kompleks kameralnych apartamentów Rezydencja Park, powstający w Mielnie to miejsce stworzone dla tych, którzy cenią sobie spokój i wypoczynek blisko natury. Aby być jak najbliżej otaczających Rezydencję sosen i wydm warto wybrać apartament z ogrodem. Szczególnie warte uwagi są ponad 100-metrowe ogrody przy apartamentach zlokalizowanych na parterze Rezydencji Park II. Deweloper przygotował także specjalną ofertę na umeblowanie i wyposażenie apartamentów.

Kameralny apartament z dużym ogrodem to marzenie wielu osób poszukujących swojego second home, apartamentu wypoczynkowego czy po prostu spokojnej przystani do zamieszkania na stałe. Apartament z ponad 100-metrowym ogrodem w Rezydencji Park może być także alternatywą dla mieszkańców Koszalina i sąsiednich miast, którzy stoją przed wyborem zakupu działki i budowy domu.

Ponad 100 metrów na zabawę i rekreację

Ogród o powierzchni 109 m kw. oraz sąsiedni 127-metrowy spełnią wymagania i marzenia nawet najbardziej wymagających osób, które chcą zamieszkać jednocześnie blisko jeziora i niedaleko Morza Bałtyckiego. Duży ogród to dobre rozwiązanie zarówno dla osób starszych, jako przyjemna alternatywa spokojnej emerytury, a także dla młodych rodzin z dziećmi. Duży ogród pozwala na zorganizowanie zabawy dla dzieci zarówno zimą jak i latem, a w ciepłe wieczory można będzie urządzić grilla i zaprosić znajomych. W ofercie pozostają już tylko dwa apartamenty na parterze o powierzchni 54 m kw., każdy z nich ma 3 pokoje, kuchnię i łazienkę. Apartamenty Rezydencji Park zostaną wykończone pod klucz, będą wyposażone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w łazience pełna armatura.

www.mielno-park.pl
Rezydencja Park powstaje w otoczeniu lasów sosnowych, 100 m od jeziora Jamno

Specjalna oferta na umeblowanie i wyposażenie apartamentu

Dla osób lubiących wygodne rozwiązania atrakcyjną informacją jest niespodzianka, którą deweloper, firma Mielno Holding – Firmus Group, przygotowuje we współpracy z firmami VOX i Dajar. Będzie to specjalna oferta wyposażenia wnętrz apartamentów w Rezydencji Park. Nowymi mieszkańcami tego kompleksu są osoby pochodzące z różnych części Polski, dlatego, aby ułatwić im aranżację wnętrz producenci przygotowują specjalną ofertę promocyjną.

Wszystko dla wygody naszych klientów. Wiele osób np. mieszkających obecnie w Poznaniu lub innym mieście, nie ma czasu na szukanie nowych mebli do apartamentu w okolicach Mielna. Firmy VOX i Dajar specjalnie dla klientów naszej inwestycji przygotowują ofertę promocyjną, z której będą mogli skorzystać przyszli mieszkańcy Rezydencji Park. Ułatwi im to dowóz mebli do apartamentu i dodatkowo otrzymają specjalny rabat – mówi Cezary Kulesza, kierownik marketingu i sprzedaży w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Inwestycja położona jest w Mielnie, przy ul. Kopernika 4, 100 m od jeziora Jamno, a 200 m na północ zaczynają się plaże Bałtyku. Ceny w Rezydencji Park zaczynają się od 7.500 zł za m kw., ale 54-metrowy apartament można mieć już za 430 tys. zł. Obecnie dobiega końca budowa drugiego etapu Rezydencji Park, kolejny zaplanowano na początek 2013 r.

 

Dodaj komentarz