Oryginalna architektura na warszawskich Bielanach

Bouygues Immobilier Polska umieścił wiechę na budynku „La Cascade”. Inwestycja na warszawskich Bielanach cieszy się dużym zainteresowaniem klientów, na tym etapie zostało sprzedanych już blisko 90% mieszkań.

„La Cascade” to inwestycja, która wyróżnia się oryginalną architekturą. Charakterystyczny kaskadowy kształt został zaprojektowany przez pracownię Britt-Plan z Warszawy, a generalnym wykonawcą jest firma PBM Południe S.A. Uroczystość umieszczenia wiechy, która odbyła się 13 czerwca br., to ważna chwila także dla przyszłych mieszkańców. Wielu skorzystało z okazji i przybyło na budowę, aby obserwować postęp prac, a także porozmawiać z inwestorem i generalnym wykonawcą. Bouygues Immobilier Polska zakończy budowę w IV kwartale br.

La Cascade

Bardzo dobra współpraca z generalnym wykonawcą, projektantami, a przede wszystkim z lokalnymi władzami pozwala nam sprawnie i z wyprzedzeniem w stosunku do harmonogramu realizować tę inwestycję – podkreśla Bruno Le Corre, Dyrektor Generalny Bouygues Immobilier Polska. – Cieszę się, że tylu klientów wspólnie z nami świętowało ten ważny etap budowy – dodaje.

Mieszkania w „La Cascade” szybko znajdują nabywców, do sprzedaży pozostało jeszcze tylko 16 lokali. Te, które można zakupić to: dwupokojowe o powierzchni 38 m2, trzypokojowe w metrażach od 54 do 64 m2 oraz czteropokojowe o powierzchni od 80 do 83 m2.

„La Cascade”

Budynek „La Cascade” powstający przy ulicy Bogusławskiego to 109 mieszkań, od kompaktowych kawalerek do czteropokojowych przestronnych mieszkań, zaprojektowanych w metrażach od 25 do 83 m2. Wszystkie lokale posiadają funkcjonalne balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Do dyspozycji mieszkańców będą dwie windy oraz podziemne garaże. Trzypokojowe mieszkania można nabyć od 423900 zł.

La Cascade

Lokalizacja

Atutem inwestycji jest jej lokalizacja. Bielany oferują mieszkańcom nowoczesną infrastrukturę handlowo-usługową oraz szeroki dostęp do zaplecza edukacyjnego i zdrowotnego. Bielany to dzielnica, w której tereny zielone zajmują 28% powierzchni. Bliskość Lasku Lindego czy oddalonego zaledwie o 2,5 km Lasu Bielańskiego to unikalne walory tych okolic, które umożliwiają wypoczynek pośród zieleni.

„La Cascade” jest również dobrze usytuowana względem komunikacji miejskiej. Budynek położony jest w odległości około 200 metrów od ulicy Wólczyńskiej, którą kursują liczne linie tramwajowe i autobusowe. Blisko znajduje się także stacja metra Młociny.

Dodaj komentarz