Rezydencja Park W Mielnie – oddanie do użytku pod koniec października

Mielno Holding – Firmus Group z końcem października odda do użytku drugi etap inwestycji Rezydencja Park w Mielnie. Inwestor przygotowuje się już do rozpoczęcia budowy kolejnego etapu. Powoli dobiegają końca prace związane z wykończeniem wnętrz. Lada moment będzie można oglądać też apartament pokazowy.

Kompleks Rezydencja Park powstaje w Mielnie przy ul. Orła Białego, 200 m od morza i 50 m od jeziora Jamno. Rezydencja Park II już niebawem zostanie oddana do użytku. Deweloper planuje uroczyste otwarcie pod koniec października br. Zanim jednak to nastąpi, wszyscy zainteresowani będą mogli zobaczyć jak będą wyglądały wnętrza Rezydencji Park na przykładzie apartamentu pokazowego.

Fot. www.mielno-park.pl
Rezydencja Park II już na finiszu

Przypomnijmy, że pierwszy etap Rezydencji Park sprzedał się jeszcze przed zakończeniem inwestycji. Apartamenty cieszą się tak dużym zainteresowaniem, że deweloper zapowiada budowę trzeciego etapu. Popularność kameralnych apartamentów nad morzem związana jest nie tylko z wysokim standardem w wykończeniu pod klucz i bliskością Bałtyku. Wiele osób kupuje apartament pod inwestycję lub z myślą o własnym second home – urokliwe zakątki nad morzem to miejsce idealne na spokojny wypoczynek podczas świąt, długich weekendów czy nawet już na emeryturze.

Obecnie w drugim etapie inwestycji trwają prace wykończeniowe, wewnątrz układane są podłogi, na zewnątrz kontynuowane są prace przy zagospodarowaniu terenu. – Rezydencja Park II lada moment będzie gotowa. Prace są już właściwie na finiszu. Jesteśmy zadowoleni, że udaje nam się zamknąć inwestycję w terminie, odczuwamy bowiem duże zainteresowanie tymi kameralnymi apartamentami – mówi Cezary Kulesza, kierownik sprzedaży i marketingu w firmie Mielno Holding – Firmus Group.

Fot. www.mielno-park.pl
Kameralne wnętrza Rezydencji Park

Apartament pokazowy i oferta specjalna

Z okazji zakończenia prac na budowie Rezydencji Park II, oprócz powstającego apartamentu pokazowego, inwestor zaplanował specjalną ofertę – „Apartamenty w kolorze jesieni”, w których na klientów czekają promocyjne ceny na zakup apartamentów. Zaczynają się już od 7.500 zł za m kw. Rezydencja Park II jest sprzedana w ponad 60 proc.

Największe zainteresowanie apartamentami pojawia się po wakacjach, a więc w tej chwili. Po zwiedzeniu całego wybrzeża klienci wracają i kupują apartamenty, które oglądali latem i które najbardziej im się spodobały – mówi Cezary Kulesza. – W związku z dużym zainteresowaniem decydujemy się już na rozpoczęcie trzeciego etapu – dodaje.

Przygotowania do Rezydencji Park III

Rezydencja Park III, tak samo jak poprzedniczki, będzie budowana pod klucz, znajdzie się w niej 12 kameralnych apartamentów, każdy z własnym miejscem postojowym. Budynek również zostanie ogrodzony, a jego okna wychodzić będą na sosnowe lasy. Wszystkie Rezydencje Park zlokalizowane są między Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno i będą bliźniacze – każda z nich nawiązywać ma do dawnych mieleńskich domów szachulcowych.

Deweloper rozpoczął już przygotowania do trzeciego etapu, rozpoczęcie budowy planuje na początek przyszłego roku. Wydane jest już pozwolenie na budowę, obecnie negocjowane są warunki finansowania budowy z bankiem.
Rezydencje Park są projektowane jako obiekty gotowe do zamieszkania.

Mieszkania i apartamenty o metrażach od 39 do 53 m kw. będą wykończone wysokiej jakości materiałami: naturalne, drewniane podłogi, drzwi wewnętrzne w drewnianej okleinie oraz płytki ceramiczne na ścianach i podłodze. W umeblowanej kuchni znajdzie się całość wyposażenia: nowoczesna płyta ceramiczna, okap, zmywarka i lodówka, a w łazience pełna armatura. Apartamenty – w zależności od wielkości – będą miały jedną lub dwie sypialnie.

Dodaj komentarz