Rusza budowa osiedla na Klecinie

Archicom, lider wrocławskiego rynku mieszkaniowego, inwestuje w czwartą lokalizację na Krzykach. Tym razem na Klecinie rusza realizacja Selenzy. Inwestycja otrzymała właśnie pozwolenie na budowę.

Po Czterech Porach Roku i Ogrodach Hallera, dwóch renomowanych już markach osiedli, deweloper wprowadził w tym roku trzecią – Wrocławską Willę na Gaju. Ta sprzedała się na pniu. Czy tak będzie i w przypadku Selenzy? Jest duża szansa, bo projekt jest ściśle dopasowany do aktualnych oczekiwań rynku.

Selenza powstanie przy ul. Kobierzyckiej. Bezpośrednie dojście do rzeki Ślęzy, cisza i spokój stanowią doskonały potencjał do przyjemnego życia i odpoczynku w tej części Wrocławia. Trzy dwupiętrowe budynki będą otwarte na pobliski park, a punktem centralnym osiedla będzie dziedziniec tworzony z uszanowaniem istniejącego starodrzewia – forum spotkań z placem zabaw i ławeczkami. Do sklepów, pizzerii, apteki, przedszkola, na pocztę – wszędzie jest blisko. Z centrum połączenie zapewnią bezpośrednie linie MPK: 17, D, 107, 133.

Kameralność to wartość wiodąca inwestycji, podobnie jak najbliższego jej otoczenia. Kameralna jest zabudowa, widoki z okien, liczba mieszkań w obrębie klatki, okolica. Projekt nawiązuje do sąsiadującej architektury – klasycyzujących budynków z prostym detalem. Inwestycja będzie częściowo ogrodzona i monitorowana. Standardem są garaże podziemne, miejsca parkingowe wokół budynku, osiedlowe rowerownie.

Architekci z Archicom Studio zadbali o bardzo dobre doświetlenie pomieszczeń. Przedłużeniem prywatnej przestrzeni domowej na parterze będą własne ogródki i tarasy, a na wyższych kondygnacjach balkony. Zaproponowane układy mieszkań są tymi, które najchętniej wybierają klienci. Gwarantują one łatwość aranżacji każdego z pomieszczeń.  Dla przykładu, strefa dzienna zawsze pomieści komplet wypoczynkowy i stół dla całej rodziny, a sypialnie pojemne szafy, miejsca do pracy lub nauki. Na etapie realizacji można swobodnie wprowadzać indywidualne rozwiązania.

Inwestycja prowadzona jest w oparciu o rachunek zastrzeżony ESCROW, czyli najbezpieczniejsze dla nabywcy finansowanie.

Osiedle Selenza na Klecinie
Osiedle Selenza na Klecinie
Osiedle Selenza na Klecinie
Osiedle Selenza na Klecinie

Dodaj komentarz