Jartom doradza Schumacher Packaging Sp. z o.o. przy wynajmie

Jartom doradzał firmie Schumacher Packaging w procesie wynajmu powierzchni magazynowo – biurowej w nieruchomości Prologis Park Wrocław III.

Firma Schumacher Packaging (www.schumacher-packaging.com), renomowany producent opakowań z tektury falistej i litej, zajął ponad 7,6 tys. mkw. powierzchni magazynowo – biurowej w jednym z najnowocześniejszych centrów dystrybucyjnych Wrocławia – Prologis Park Wrocław III, położonym 7 km na południowy wschód od Wrocławia, w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska.

Prologis Park Wrocław III

Schumacher Packaging potrzebował w krótkim czasie znaleźć i rozpocząć magazynowanie swoich produktów we Wrocławiu. Na ogół proces poszukiwania i wynajmu nieruchomości magazynowej o dużej powierzchni jest długi, często trwa kilka a nawet kilkanaście miesięcy. W tym przypadku nasza znajomość rynku nieruchomości komercyjnych, oraz precyzja i szybkość działania zaowocowały spełnieniem wymagań klienta w bardzo krótkim czasie. Jedynie nieruchomość Prologis Park Wrocław III mogła spełnić oczekiwania firmy. – mówi Anna Mazepa Specjalista ds. Klientów Kluczowych z firmy Jartom.

Istotnym kryterium przy poszukiwaniu nieruchomości była lokalizacja nowej hali magazynowej, która umożliwiłaby dogodny i szybki dostęp do głównej siedziby firmy a jednocześnie zapewniła szybką obsługę klientów z rejonu Wrocławia. Warunkiem najważniejszym, jaki postawił Schumacher Packaging, była dostępność gotowej powierzchni magazynowej do wynajęcia praktycznie od zaraz, co było nie lada wyzwaniem, gdyż w obecnej sytuacji rynkowej tego typu powierzchnie budowane są pod potrzeby klientów, co wydłuża czas objęcia nieruchomości – dodaje Anna Mazepa.

Jartom posiadając 20 lat doświadczenia na rynku magazynowym w Polsce współpracuje z firmami krajowymi oraz zagranicznymi. Charakteryzuje się znajomością wszystkich aspektów pośrednictwa nieruchomości. Swoją działalność Jartom opiera na wciąż rozbudowywanej bazie danych. Wizytówką firmy jest szybki dostęp do nowych informacji i kompleksowe podejście do każdej transakcji.

Prologis to lider na rynku nieruchomości przemysłowych, charakteryzujący się globalnym zasięgiem. Swoją działalność firma prowadzi m.in. w obu Amerykach, Europie i Azji. Prologis oferuje wysokiej jakości obiekty na kluczowych rynkach, standardy obiektów magazynowych przewyższają często te przyjęte na rynku a od 2008 roku poddaje certyfikacji wszystkie nowe budynki zgodnie z systemem oceniania obowiązującym w danym rejonie.

Dodaj komentarz