Spadają ceny mieszkań na Bemowie

Już niebawem w ramach akcji Szukaj nowych cen rozpocznie się wyprzedaż ostatnich mieszkań, które zostały jeszcze w sprzedaży w ukończonej inwestycji PBM Południe Development położonej przy ulicy Batalionów Chłopskich na warszawskim Bemowie. Podczas promocji będzie można kupić mieszkanie nawet 80 000 złotych taniej!

Specjalne promocyjne ceny na lokale dostępne jeszcze w ofercie zostaną wprowadzone podczas Targów Mieszkaniowych, które odbywać się będą w dniach 6 -7 października br. w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Podczas imprezy rozdawane będą ulotki, które upoważnią do zakupu dowolnego mieszkania na Osiedlu Lazurowa w cenie 5500 zł za mkw. Taki ekskluzywny kupon promocyjny będzie można zdobyć także w galerii handlowej na terenie Bemowa.   

Promocja skierowana do rodzin potrwa do końca listopada bieżącego roku. Na stronie internetowej dewelopera www.pbmdevelopment.pl można sprawdzić dostępność i rozkłady mieszkań objętych promocją. W puli mieszkań, które czekają na właścicieli największy wybór znajdą osoby planujące przeprowadzkę do większego mieszkania i rodziny z dziećmi. W inwestycji można kupić bowiem jeszcze lokale 3 – 5 pokojowe o powierzchni 75 – 160 mkw.

Niewątpliwym udogodnieniem przy zakupie jest możliwość rozłożenia płatności za mieszkanie na raty. Zaletą inwestycji jest dobre doświetlenie budynku dzięki dużym panoramicznym oknom w mieszkaniach i obszernym przeszkleniom na korytarzach. Teren inwestycji jest ogrodzony i zamknięty dla ruchu samochodowego, który odbywa się tylko w garażu podziemnym. Wzrost wartości nieruchomości podniesie z pewnością oddanie drugiej linii warszawskiego metra, którego stacja ma być usytuowana w sąsiedztwie osiedla.   

Szczegółowe informacje na temat promocji można uzyskać już teraz w biurze sprzedaży dewelopera mieszczącym się przy ul. Batalionów Chłopskich 76 w Warszawie (Bemowo).

Osiedle Lazurowa – PBM Południe Development

Dodaj komentarz