Tarasy Dionizosa na warszawskiej Białołęce

Na warszawskiej Białołęce swój nowy projekt mieszkaniowy przygotowuje firma Barc Warszawa S.A.

Inwestycja Tarasy Dionizosa powstanie w sąsiedztwie terenów parkowych i lasów dębowych oraz Wydmy Nowodworskiej na terenie zielonej Białołęki Winnicy. Deweloper przewiduje, że sprzedaż mieszkań, które wybudowane zostaną w pierwszym etapie realizacji projektu rozpocznie się w ostatnim kwartale bieżącego roku. Oddanie lokali do użytku nastąpi po 18 miesiącach od rozpoczęcia budowy.

Na osiedlu położonym u zbiegu ulic Winorośli i Dionizosa dostępne będą 1-4 pokojowe lokale o powierzchni od 30 do 70 mkw. Pierwsza faza inwestycji obejmuje wybudowanie czteropiętrowego budynku z 54 mieszkaniami, który zaprojektowany został w kształcie litery L. Mieszkania z dużymi balkonami i tarasami lub ogródkami będzie można kupić w cenie około 5900 zł/ mkw. W związku z tym, oferta objęta będzie wsparciem rządowego programu dopłat do kredytów.

W skład całego kompleksu wejdą cztery budynki o zróżnicowanej wysokości, od 4 do 8 kondygnacji z garażami podziemnymi. Każdy z nich będzie miał wewnętrzne patio z placem zabaw dla dzieci. Będą to kameralne miejsca służące do odpoczynku i zabawy wśród zieleni połączonej z elementami małej architektury. Elewacje oraz części wspólne budynków będą utrzymane w ciepłej tonacji, nawiązującej do kolorystyki, jaką obserwować możemy w krajach na południu Europy. Całe osiedle łączyć będzie droga wewnętrzna.

Ciekawa koncepcja architektoniczna i optymalna lokalizacja inwestycji oraz duża funkcjonalność mieszkań oferowanych w atrakcyjnych cenach na pewno przyciągnie do nas wiele osób, które poszukują w Warszawie niedrogich mieszkań – wyraża nadzieję Aldona Krasnodębska, prezes Barc Warszawa S.A.

Do osiedla Tarasy Dionizosa dojechać można w prosty sposób, bo jest ono położone zaledwie 300 metrów od ulicy Modlińskiej. Po wybudowaniu przedłużenia ulicy Światowida możliwy będzie dojazd także od tej strony. Poza tym, w pobliżu, przy skrzyżowaniu ulic Dionizosa i Światowida planowane jest wybudowanie pętli tramwajowej. Komunikację tej części stolicy z centrum miasta znacznie ułatwia również otwarty niedawno Most Północny.

Dodaj komentarz