Aplikacja internetowa dla biur nieruchomości

Na rynku nowych technologii pojawiają się kolejne aplikacje skierowane do konkretnych grup odbiorców. Za nowymi trendami podąża branża nieruchomości, której przedstawiciele otrzymali innowacyjne narzędzie pracy.

Funkcjonalność nowego programu 4offer.eu została precyzyjnie dostosowana do specyfiki pracy nowoczesnych biur nieruchomości. To zaawansowane, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzie, umożliwia pośrednikom sprawną i skuteczną organizację biura. W intuicyjny sposób mogą oni dodawać do bazy oferty, wyszukiwać ogłoszenia, a następnie przeprowadzać eksport na wybrany portal, dołączać do spersonalizowanych prezentacji lub wysyłać bezpośrednio do klienta – najważniejszego ogniwa przy transakcjach rynkowych.

Wbudowany system zarządzania relacjami z klientem automatycznie przypomina o potrzebie kontaktu z daną osobą, pozwala tworzyć jego historię, a także dodawać zadania czy aktywności (spotkanie, telefon, email, sprzedaż/kupno). Wyposażony w opcję geolokalizacji zapewnia komfort pracy właściwy dla wymogów współczesnego, mobilnego użytkownika. Program jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami posiadającymi dostęp do Internetu.

4offer.eu to współczesny sposób na uporządkowane biuro, w którym pracownicy mogą skoncentrować się na priorytetowych zadaniach. Aplikacja posiada funkcjonalność wirtualnego magazynu na dokumenty, co ułatwia wszystkim zainteresowanym dostęp do nich. Administratorem programu jest portal polishproperty.eu, za pośrednictwem którego następuje darmowa rejestracja i późniejsze logowania do własnego konta. Użytkownik ma cały miesiąc na darmowe zapoznanie się z najszybszą na rynku formą obsługi branży nieruchomości i podjęcie dalszych decyzji.

4offer.eu – podstawowe informacje

  • Aplikacja: 4offer.eu
  • Firma: PolishProperty.eu
  • Przeznaczenie: Biura nieruchomości
  • Zastosowanie: zarządzanie biurem i kontaktami
  • Urządzenia do użytkowania: aplikacja internetowa działa ze wszystkimi urządzeniami
  • Dostęp: przez portal polishproperty.eu
  • Geolokalizacja: jest
  • Cena: po darmowym miesiącu 19,99zł netto za pierwsze stanowisko i 9,99zł za każde następne; umowy na 6 lub 12 miesięcy  (przy 12 miesiącach 2 stanowiska gratis)

Dodaj komentarz